Kurumsal

DEMSAN Makine Sanayi  Ankara 1. Organize Sanayi sitesinde 2004 tarihinde hizmete girmiş, kısa zamanda ürün portföyünü genişletmiştir. Öncelikli olarak Tekstil sanayi yedek parça üretimi, teknik bakım, Tekstil makine kurulumları ve Otomotiv sanayi yan ürün üretimleri olarak çalışmalarına başlamış, genç, dinamik ve yenilikçi takım çalışanları ile her alanda teknik alt yapının yeterli olduğu her türlü makine ve yan parça üretimlerini sanayicilerimizle paylaşır hale gelmiştir. Yerli üretime destek, tekstil ve otomotiv yedek parça tedarikinde hizmet sağlayıcı misyonu ile her zaman tekstil ve diğer makine sanayi kollarında Türk esnafını ve sanayicisini desteklemeye devam etmektedir...

Ankara merkezli faaliyet göstermekte olan firmamız, proje bazlı çalışmalar, teklif üzeri çalışmalar, CNG tabanlı üretim ürünleri, döküm tabanlı ürünler gibi geniş bir ürün ve hizmet alanına sahiptir. Bulunduğu konum, sahip olduğu bilgi, tecrübe ve teknoloji kullanımı, iletişim halinde olduğu dişer sanayi kuruluşları ile geniş bir ürün portföyüne hitap edebilmektedir.

Ağırlıklı olarak tekstil makineleri yan sanayi ürünleri üretimi yapmakta olan firmamız resmi ve özel kurum/kuruluşların projeleri kapsamında iş bitimlerini en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.
Tekstil makinelerinin, çoğu sarf malzemesi değişik firmalar aracılığı ile ithal getirilmekte ve tekstil firmalarımıza satılmaktadır. Firmamız özellikle Çımbar, Mekik, Branda gibi tekstil makinesi ürünlerinde orijinali ile bire bir kalitede üretim yapmaktadır. Tekstil firmaları, bir çok tekstil makine yan ürünlerini en uygun fiyat ve kalite ile firmalarımızdan temin edebilmektedir.

Üretilen ve satış yapılan tüm ürünlerimiz firmamızın garantisi kapsamındadır. Firmamızdan kaynaklanan her türlü üretim hatası en kısa sürede giderilmesi firmamızın prensibidir. Çalıştığımız büyük firmalar bu konuda referanslarımız arasındadır.

İnceleme fırsatı bulduğunuz tüm ürünlerimiz ve diğer ürünlerimiz için sizleri firmamızla çalışmaya davet ediyoruz.

Ticari Ünvan
: DEMSAN Makine Sanayi
Kuruluş
: 2004
Organizasyon Tipi
: Orta Ölçekli Makine İmalat Sanayi
DEMSAN 
: Makine, Tekstil, Otomotiv Teknolojileri alanlarında faaliyet gösterir.
Misyon
: Dışa bağımlılığı en aza indirgemek, yerli sanayiye destek, milli ekonomi ve çağın gereklerine uygun teknolojik gelişmelere duyarlılık...
Vizyon
: AR-GE çalışmaları kapsamında, yerli üretimde en iyiye ulaşmak,
AR-GE
: Firmamızın ve yerli mühendislerimizin ortak çalışması ile Tekstil Makinelerine ilişkin insan emeğini en aza indirgeyen 3 ürün geliştirilmiş ve patent aşamasına ulaşılmıştır.
Özel İmkanlar
: OSTİM Sanayi bölgesin, Ulaşım,hammadde, üretim merkezlerine yakınlık önemli avantajlarıdır.
Ürün Portföyü
: Firmamız tarafından her türlü tekstil Makinesi, her türlü makine yedek parçaları üretimi, otomotiv sanayi yedek parça üretimi, dökümlü üretim, proje tabanlı üretim yapılmaktadır.